Splitová klimatizácia Rotenso Orea 3,5kW

Splitová klimatizácia Rotenso Orea 3,5kW

Výrobca: Rotenso
Model: Splitová klimatizácia Rotenso Orea 3,5kW
Dostupnosť:
Na sklade
Cena: 708,20€ Bez dane: 590,17€
Popis


Spoločnosť Rotenso, ktorá vyrába širokú škálu najmodernejších klimatizačných zariadení, prichádza do všetkých odvetví nášho života.V ponuke domácich, kancelárskych a priemyselných aplikácií.Neustále investície do výskumu a vývoja našich výrobkov je výsledkom zavádzania inovatívnych produktov v energeticky úsporné klimatizácie pre každý typ budovy.Aby sa zabezpečila najvyššia kvalita, každé zariadenie opúšťajúce výrobný závod musí prejsť následnými fázami podrobných skúšok. efektívnosť (chladenie / vykurovanie) SCOP / SEER efektívnosť pri rôznych teplotách a rôznej vlhkosti vzduchu spoľahlivosť.


OREA je výnimočná klimatizácia na Slovenskom trhu. Jedinečná perleťová farba panelu umožňuje ľahké zapadnutie do moderného aj klasického interiéru. Skrytý displej s bielou farbou teploty dodáva zariadeniu unikátny znak.


Zariadenie OREA, rovnako ako všetky jednotky ZEN, je vybavené antikoróznymi pozlátenými lamelami, ktoré účinne chránia steny proti vývoju baktérií a chráni pred koróziou a maximalizujú životnosť klimatizačného zariadenia. Klimatizácia OREA ponúka veľmi široký uhol prúdenia vzduchu, ktorý zaisťuje optimálnu teplotu aj vo väčších miestnostiach.

Funkcie OPTIMA, s ktorými je OREA vybavená - časový programátor, pamäť na nastavenie teploty, pamäť autoreštartu - úplne automatizujú fungovanie jednotky.

Funkcia SMART WiFi umožňuje ovládať zariadenie pomocou smartphonu doma aj vonku.


Nástenná klimatizácia vnútorná/vonkajšia Rotenso OREA seria Zen s 5 ročnou zárukou.
-výkon chladenia.: 3,5kW
-výkon kúrenia.:3,8kW
-energetická trieda A++/A+
-wifi
-hlučnosť 22db
-garantované vykurovanie -15C 
-SEER.:6,1
-SCOP.:4
Rozmery vnútorná jednotka.:890x307x205
Rozmery vonkajšej jednotky.:860x700x500
Váha vnútornej jednotky.:12kg
Váha vonkajšej jednotky.:28kg 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Najhoršie            Najlepšie