Samsung Wind-Free Standard 3,5kW R32 AR12NXWXCWKNEU/XEU s montážou

Samsung Wind-Free Standard 3,5kW R32 AR12NXWXCWKNEU/XEU s montážou

Výrobca: Samsung
Model: Samsung Wind-Free Standard 3,5kW R32 AR12NXWXCWKNEU s montážou
Dostupnosť:
Na sklade
Cena: 1 063,20€ Bez dane: 886,00€
Popis


Novinka pre rok 2018 od spoločnosťi Samsung Wind-Free Standard AR9500 AR12NXWXCWKNEU/XEU 
Kompletné klimatizačné zariadenie s unikátnym systémom distribúcie vzduchu Wind-Free,technologia,ktorá uživateľom poskytuje chladnejšiu klímu v miestnosti a optimálnu spotrebu energie zatiaľ čo odstranuje akýkoľvek diskomfort z priameho prúdu chladného vzduchu.

Funkcia Wind-Free .: Ochladzovanie bez prievanu účinne udržiava pohodlnú úroveň chladu bez nepríjemného pocitu prievanu.Chladný vzduch sa jemne šíri cez 21 000 mikrootvorov pre vzduch,takže Vám nebude príliš horúco ani zima.

Funkcia Rýchle chladenie .: Rýchlo ochladí miestnosť,aby ste sa cítili všade pohodlne.Technologia 8-polového digitálneho invertora schladí vzduch o 43% rýchlejšie a trojuholníkový dizajn šíri chladný vzduch ďalej a do širšieho priestoru.

Funkcia ovládanie pomocou aplikácie Smart Home .: Vďaka ovládaniu Wi-Fi pomocou aplikácie Smart Home možete na diaľku ovládať funkcie a plánovať jeho prevádzku.Poskytuje Vám tiež spatnú vazbu o tom,ako funguje a umožňuje Vám monitorovať a obmedziť využívanú energiu.

Režim Wind-Free Good Sleep .: Režim Good Sleep s funkciou Wind-Free Cooling vytvára ideálnu klímu pre dobrý spánok bez prúdenia chladného vzduchu.Jeho ovládanie teploty s funkciou Wind-Free Cooling Vám pomáha rýchlo zaspať,spať hlbokým spánkom a zobudiť sa svieži.

Režim Wind-Free 2-Step Cooling .: Režim 2-Step Coling ochladí vzduch rýchlo v režime Fast Cooling,potom sa automaticky prepne do režimu Wind-Free,kde udržiava teplotu.Zostane Vám teda príjemný pocit bez chladných miest a nebudete musieť meniť žiadne nastavenia.

Chladiace médium R32 šetrné k životnému prostrediu .: Používa chladiace médium novej generácie R32,ktoré má nulový potenciál poškodzovania ozonovej vrstvy (ODP) a znížený potenciál globálneho oteplovania (GWP) v porovnaní s konvenčnými chladiacimi systémani,takže je omnoho šetrnejšie k životnému prostrediu.

Filtračný systém .: Udržiava čistý a zdravý vzduch,ktorý dýchate.Filter Easy zachytáva prach,nebezpečné znečisťujúce látky a alergény.Filter Easy Plus sa nachádza zvonka na hornej strane,takže ho možno jednoducho vybrať,vyčistiť a vrátiť spať bez potreby otvárať kryt.jeho antibakteriálny povlak filtruje prach,Znečisťujúce látky prenášané vzduchom.

Špecifikácia klimatizácie Samsung Standard .:
Výkon chladenia .:3,50kW
Výkon kúrenia .:4,00kW
Energetická účinnosť EER .:3,68W
Energetická účinnosť COP .:3,74W
Energetická trieda chladenie/kúrenie .: A++/A++
Spotreba energie chladenie .: 950W
Spotreba energie kúrenie .:1070W

Vnútorná klimatizácia .:
Rozmery .:828 x 295 x 265 mm
Hmotnosť .:11,3kg
Wi-Fi

Vonkajšia klimatizácia .:
Rozmery .:790 x 548 x 285 mm
Hmotnosť .:33,2kg
Chladiace médium .:R32
Záruka .:3 roky
Montáž klimatizácie zahrňa.:
-Kompletnú montáž klimatizácie
-Materiál 1bm/12€ s dph
-Doprava v okruhu 40km mesta Pieštany Zadarmo nad 40km +1km/0,35€
-Zaškolenie a odovzdanie zariadenia do prevádzky.

 

Recenzie (1)

Napísať recenziuPoznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Najhoršie            Najlepšie